Szacuny
7
Napisanych postów
526
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
2180
Dzieki Powoli dochodzimy do rozwiazania Jeszce tylko mnie interesuje dirt. W internece znalazlem taka jego definicje: "Dirt - jeden ze stylów jazdy na BMXie" w cholere mi pomogla
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
dirt-jumping - (dirt-ziemia, błoto) (jumping-skakanie) no to chyba mniej więcej po samej nazwie można skumać :) skakanie... na hopach (przygotowane tory). skakanie do wody, i inne takie... po prostu jumping :)
Szacuny
0
Napisanych postów
5
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
111
Ja uwielbiam szalenstwa po torunskich osiedlach. Zjazdy podjazdy schody i przede wszystkim ciagle przyspieszenia i ostre hamowania. Prawdziwa meczarnia dla tylnej przerzutki. Wiec chyba inne.