Witam,
Mam takie pytanko, posiadam kreatyne VITAL MAX (w proszku) i chciałbym brać ją z glukozą, czy wsypac odrazu kreatyne + glukoze do szklanki z wodą, czy pić je oddzielnie ??
Z góry bardzo dziękuje.
Pozdrawiam
Mam takie pytanko, posiadam kreatyne VITAL MAX (w proszku) i chciałbym brać ją z glukozą, czy wsypac odrazu kreatyne + glukoze do szklanki z wodą, czy pić je oddzielnie ??
Z góry bardzo dziękuje.
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz