Cześć, jakie ćwiczenie na nogi najbardziej opłaca się robić w domu mając do dyspozycji dwie sztangielki 20kg i będzie miało najwięcej profitów wpływających na trening siłowy na siłowni na którym robię: Przysiady/MC/Wykroki/Dzień dobry/Wspięcia/żurawie/wypychanie na suwnicy/uginanie oraz wyprosty na maszynach.
Myślałem nad bułgarami, ale nie wiem czy z tak małym ciężarem nie znajdę jakiegoś bardziej odpowiedniego ćwiczenia w którym tak nie zależy na ciężarze a bardziej stabilizacji. Przysiady na jednej nodze odpadają bo mobilność po przysiadach +200kg mnie trochę ogranicza aby takie figury robić.
Pozdrawiam
Myślałem nad bułgarami, ale nie wiem czy z tak małym ciężarem nie znajdę jakiegoś bardziej odpowiedniego ćwiczenia w którym tak nie zależy na ciężarze a bardziej stabilizacji. Przysiady na jednej nodze odpadają bo mobilność po przysiadach +200kg mnie trochę ogranicza aby takie figury robić.
Pozdrawiam

Krzysztof Piekarz