Hej, ćwiczę od kilku lat na siłowni, znam podstawy sztuki walki, jestem wykształconym człowiekiem - inżynier
A każdy mnie lekceważy, nawet osoba chuda, która nie ćwiczy... Uważa że jest ode mnie silniejsza itp
Wszystko przez to że mam 165cm wzrostu. No znajomy 10cm wyższy mi groził że mnie uderzy, a przecież to ja ćwiczę na siłowni itd...
Co mogę zrobić by wzbudzić respekt u innych
Nie chodzi mi o to żeby inni się mnie, po prostu nie chcę by mnie traktowali z nonszalancją
Mam 30 lat
A każdy mnie lekceważy, nawet osoba chuda, która nie ćwiczy... Uważa że jest ode mnie silniejsza itp
Wszystko przez to że mam 165cm wzrostu. No znajomy 10cm wyższy mi groził że mnie uderzy, a przecież to ja ćwiczę na siłowni itd...
Co mogę zrobić by wzbudzić respekt u innych
Nie chodzi mi o to żeby inni się mnie, po prostu nie chcę by mnie traktowali z nonszalancją
Mam 30 lat
Krzysztof Piekarz