Witam jestem na redu głównie opieram się na zegarku tj spacery i cardio na rowerku bądź bieżni codziennie trzymam określoną spaloną liczbę na zegarku i to redu idzie ale pytanie brzmi czy jak np w jeden dzień przycisnę mocniej a w drugi sobie trochę bardziej odpuszczę zrobię np tylko cardio na rowerku a kroków wpadnie mi max np 5k to czy w rozrachunku wyjdzie mi to na to samo co zrobiłbym w dwa dni po równo czy nie?
Jest np dzisiaj wigilia więc głupio cisnąć aktywność jak rodzinka w domu, pozdro
I ogólnie jak możnaby oszacować sobie współczynnik pal wykonując dziennie około 15 tysięcy kroków i kręcąc godzinke/ 1,5 godzinki cardio na rowerku ( średnie tętno 130/140)
Jest np dzisiaj wigilia więc głupio cisnąć aktywność jak rodzinka w domu, pozdro
I ogólnie jak możnaby oszacować sobie współczynnik pal wykonując dziennie około 15 tysięcy kroków i kręcąc godzinke/ 1,5 godzinki cardio na rowerku ( średnie tętno 130/140)
Krzysztof Piekarz