Witajcie,
Od 2tyg jestem na diecie keto (jem max30 weglowodanow) ostatnie dni jakoś 10-20. Kaloryka na początku 2400 była, ale na spokojnie wytrzymywałem wiec obecnie 2000kcal lecę. Waga zaczynałem ze 105kg teraz po 2 tyg 99.
Czy to normalne, ze pijąc czystą wodę od razu się pocę? Dosłownie wypacam to co wypiłem od razu po wypiciu. Nawet bez treningu, po prostu przy normalnych czynnościach domowych. Jak pije z solą to już trochę lepiej to wyglada, gdyż nie oblewają mnie tak poty. Czy to możliwe, ze to ten proces adaptacji do keto? Jeśli tak to jak długo to trwa, cały czas będę musiał pic wodę z solą czy kiedyś organizm się przyzwyczai?Ktoś miał coś podobnego?
Od 2tyg jestem na diecie keto (jem max30 weglowodanow) ostatnie dni jakoś 10-20. Kaloryka na początku 2400 była, ale na spokojnie wytrzymywałem wiec obecnie 2000kcal lecę. Waga zaczynałem ze 105kg teraz po 2 tyg 99.
Czy to normalne, ze pijąc czystą wodę od razu się pocę? Dosłownie wypacam to co wypiłem od razu po wypiciu. Nawet bez treningu, po prostu przy normalnych czynnościach domowych. Jak pije z solą to już trochę lepiej to wyglada, gdyż nie oblewają mnie tak poty. Czy to możliwe, ze to ten proces adaptacji do keto? Jeśli tak to jak długo to trwa, cały czas będę musiał pic wodę z solą czy kiedyś organizm się przyzwyczai?Ktoś miał coś podobnego?
Krzysztof Piekarz