Szacuny
143
Napisanych postów
17914
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
198151
Kontrakt zawiera w swojej długości dwa cykle eliminacyjne – do ME 2024 i MŚ 2026.A sam Santos zamieszka w Warszawie+ z istotniejszych info. to ma w planach tez miec wpływ na to co dziac ma sie w młodszych kadrach i byc kimś w rodzaju rodzaju koordynatora systemu szkolenia
Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
Szacuny
143
Napisanych postów
17914
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
198151
Prawda jest taka że kogo by nie wybrano i tak by został podważony.Dla mnie tylko troche dziwne jest to ze po tej całej burzy w okół stylu jaki mieliśmy z CM idziemy w gościa który również przede wszystkim defensywka i wyniki ponad wszystko,i jak mu przypadnie ktoś do gustu to bedzie na niego stawiał,bez różnicy ze ma "40 lat".
Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2023-01-24 17:56:36
1
Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
Szacuny
17819
Napisanych postów
133470
Wiek
42 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1467379
Tez słyszałem od kolegi że wybrali trenera opartego na defensywie, ja myślę że trzeba budować kadrę od nowa opartą na zawodnikach co będą zapierdzielać za piłką, mozemy dostawać baty na początku ale trzeba myśleć długofalowo i trafić w jakiś sukces, a nie że jedne mistrzostwa nie wyszły to zmiana trenera, zmiany dobre też nie sa i zmiany taktyki co trener, musimy więcej grać aby zespół był zgrany wiedział kto jak gra, gdzie są na boisku, odciążyć lewego który jest obstawiany bo to wygląda tak że lewy na ochłapach, i laga na Lewego tylko, nie mozemy się na nim opierać, albo stworzyć mu akcję, odciągnąć innych zawodników od niego, dobrze by było jakby był jakiś indywidualista co pociągnie piłkę, zrobi parę kiwek, wyjdzie na dogodną pozycję.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Szacuny
5
Napisanych postów
19
Wiek
32 lat
Na forum
4 lata
Przeczytanych tematów
776
Mnie trochę martwi jego epizod Grecki w CV i ogólnie defensywny styl futbolu. Wydaje mi się że Santos może zrezygnować z Lewandowskiego na rzecz Milika to podpowiada logika, CR7 też trzymał na ławce. No ale cóż nie mamy większego wpływu na to kogo pzpn wybiera, zobaczymy za jakiś czas efekty bądź ich brak.
Szacuny
143
Napisanych postów
17914
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
198151
Co do Cristiano to na ławke poleciał dopiero w ostatnich jego 2 spotkaniach jako selekcjoner.Tak to był jego żelaznym człowiekiem(nawet gdy grali przeciwko Liechtensteinowi czy z innym Luksemburgiem).Co i tak było o wiele za późno,bo chłop od dawna bardziej przeszkadzał aniżeli pomagał.i to też pytanie co na to wpłyneło,bo patrząc na to ze czeladnik z Madery potrafił sie fochnąc i rozstać z Mendesem,to kto wie czy i z Santosem nie było jakiegoś drugiego dna
Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
Szacuny
63
Napisanych postów
763
Wiek
8 lat
Na forum
8 lat
Przeczytanych tematów
11072
Cris Thug
Co do Cristiano to na ławke poleciał dopiero w ostatnich jego 2 spotkaniach jako selekcjoner.Tak to był jego żelaznym człowiekiem(nawet gdy grali przeciwko Liechtensteinowi czy z innym Luksemburgiem).Co i tak było o wiele za późno,bo chłop od dawna bardziej przeszkadzał aniżeli pomagał.i to też pytanie co na to wpłyneło,bo patrząc na to ze czeladnik z Madery potrafił sie fochnąc i rozstać z Mendesem,to kto wie czy i z Santosem nie było jakiegoś drugiego dna
Dobrze zauważyłeś , ale zwróć uwagę że on go trzymał na ławce tylko 50 minut , a i tak później go wpuścił w meczu z Maroko później co było błędem .gdyby trzymał się w zaparte pwo Portugalia strzelila by ,oni mają napastników
Jakby trzymał go na ławce przez cały mecz to szacun , wk***ia mnie takie p******enie że ma jaja bo wystawił Ronaldo na ławce , ale nikt nie wie że i tak go później wpuścił na ładnych parę minut
Dla mnie w ogóle Ronaldo nie powinno być na tych mś .