Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Jest też opcja że nie sprawdza dwa razy wartości jakie oblicza na to 3000 kalori i tak na prawdę je dużo mniej przez co na starcie już jest niedożywiony. W takim przypadku jak jeszcze sobie zetnie te 600 kalori może być że od razu mu układ odpornościowy siada. Oczywiście można tylko zgadywać autor musiałby na spokojnie przeanalizować całą sytuacje
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
35463
Napisanych postów
27498
Wiek
45 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
287696
Bobo1969
A jaki poziom tłuszczu ma, to też istotne.
Nie ma znaczenia czy ma Body fat 30 czy 12 bo nie jest normalne że ktoś z dnia na dzień czy nawet z tygodnia na tydzień po zejsciu w deficyt ma takie problemy tym bardziej że nawet jak autor ucina dużo na start bo 600 kcal to jednak 600 kcal ucięte z 3000 to nie jest nie wiadomo jak dużo aby takie problemy się pojawiały , rozumiem że ktoś ma bardzo duży deficyt kcal przez dłuższy czas i wtedy mozna być słabym a nie w tak krótkim czasie takie odczucia
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6450
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Zdecydowanie jestem tego samego zdania, co kolega w swojej wypowiedzi powyżej. Być może w sytuacji osoby z problemami zdrowotnymi, która jest otyła i ma cukrzycę, szczególnie pierwszego typu, mogłoby to wpłynąć na gorsze samopoczucie/osłabienie, ale mimo wszystko również nie powinno. Sugeruje bardziej dokładnie obserwować organizm i zobaczyć z czego to może wynikać. Poza tym, po prostu regularnie badać się co 6-12 miesięcy. Być może coś jest nie tak ze zdrowiem i niekoniecznie bilans kaloryczny ma tutaj znaczenie.