SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nadciśnienie a spalacz + ochrona stawów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 479
Witam wszystkich.

Ze względów zdrowotnych muszę powrócić do przeszłej formy. Aktualnie mam wysokie nadciśnienie + stłuszczenie wątroby. Zamierzam wrócić do biegania. Zawsze gdy to robiłem zażywałem spalacz Scorch lub Yohimbinę.

Aktualnie nie mogę zażywać nic co podniesie mi ciśnienie a jednak zależy mi na pomocy spalenia tłuszczu i mniejszego uczucia głodu. Proszę o pomoc. Co polecacie?

Dodatkowo: po ostatnim dwumiesięcznym mocnym treningu biegania (jest w tym sporo mojej winy, bo mało się regenerowałem) zaczęły szwankować mi stawy. Ogólne bóle w kolanach i kostkach. Prosze o poradę jakiegoś dobrego środka.

Z góry dziękuję za pomoc!! Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2519 Napisanych postów 13588 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
Jeżeli chcesz spalacz tłuszczu który nie podnosi ciśnienia krwi to szukaj takiego , żeby w składzie nie było kofeiny czy yohimbiny. Jest tego na pewno dużo na rynku jak poszukasz , tylko nie pamietam teraz konkretnie nazwy żeby Ci wymienić. Po prostu szukaj bez tych składników. A na stawy spróbuj tego na początek: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Flex_All_Complete-opis33950.html#wartosci
Jak nie pomoże to szukaj innych rozwiązań , połączenia glucosaminy z chondroityną i MSM , to jest fajny stack.
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17767 Napisanych postów 133525 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467603
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2519 Napisanych postów 13588 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 479
Dzięki za podpowiedzi!
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12166 Napisanych postów 162293 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243422
Witaj.
Jeżeli chodzi o stawy, tak jak sam zauważyłeś tutaj zbyt szybkie wskoczenie na wysokie obroty będzie niestety odbijało się na tym że będą one mocno przeciążone, dlatego tutaj planują taktyczność fizyczną musimy działać stopniowo. Zacznij sobie obecnie od długich spacerów, szybkich marszów które po na przykład okresie czterech tygodni przekształci sobie w lekki trucht. Co do suplementów na stawy tutaj Podpisuję się pod tym co wkleili koledzy wyżej czyli produkt Flex Jak najbardziej będzie okej.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 14580 Napisanych postów 21838 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 620375
Bóle kolan przy bieganiu mogą wynikać z przeciążeń stawów i zbyt intesywnych treningów, ale mogą być też efektem słabych i pospinanych mięśni. Szczególnie spięte czwórki i napięcie w obrębie pasma biodrowo-piszczelowego będzie powodowało ból w okolicy kolan. Przy bieganiu bardzo ważny jest trening uzupełniający w postaci ćwiczeń wzmacniających nogi, które zapobiegają kontuzją a także regularne rolowanie i rozciągnie spiętych mięśni.
A do tego rozsądny trening biegowy, z odpowiednią intensywnością i objętością dostosowaną do aktualnych możliwości.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11184 Napisanych postów 52124 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozciąganie+ rolowanie i problem bólu stawów powinien zniknąć
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2387 Napisanych postów 4131 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130088
Początek to nawet dłuższe spacery Ci dużo dadzą , jak waga zacznie spadać to można dodać rowerek czy bieganie lub inna formę cardio :) , Co do ciśnienia i spalaczy totalnie odpada a na pewno nie tr mocniejsze i na pewno nie Yohimbina bo na sor by można było nie dojechać. Wiekoszsc mocniejszych substancji w spAlaczach wywala ciśnienie także ryzyko jest zbyt duże żeby się w to bawić
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp BCAA 4:1:1 a zawartość słodzika

Następny temat

Kreatyna a problemy z brzuchem

electro
Polecane artykuły