Czesc , cwicze juz lekko ponad rok ... rok temu wazylem 68 kg przy wzroscie 182cm i wyciskalem na max 50 kg
, teraz waze 82 kg i mam 188 cm wzrostu ... Mam 17 lat ... hmmm co tu jeszcze ... przez ostatnie pol roku cwiczylem wszyskie partie raz w tygodniu , tylko klatek 2 razy (pon. i pt.) ale co nie ktorzy mi radzili zebym robil raz , bo faktycznie chyba palilem ja , i sila mi stoi ... Prosze kogos obcykanego o rozpisanie mi trenignu na zarowno i na mase i na sile
... czekam z niecierpliwocsica 
, teraz waze 82 kg i mam 188 cm wzrostu ... Mam 17 lat ... hmmm co tu jeszcze ... przez ostatnie pol roku cwiczylem wszyskie partie raz w tygodniu , tylko klatek 2 razy (pon. i pt.) ale co nie ktorzy mi radzili zebym robil raz , bo faktycznie chyba palilem ja , i sila mi stoi ... Prosze kogos obcykanego o rozpisanie mi trenignu na zarowno i na mase i na sile
... czekam z niecierpliwocsica 

Krzysztof Piekarz
