SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Data ważności

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1292
Witam.
Co sądzicie o przeterminowanych suplementach jak białko i aminokwasy ?
Miałem ponad roczną przerwę w ćwiczeniach.
Ostatnio znalazłem trzy paczki białka. Co prawda wszystkie otwarte,ale leżały w suchym miejscu przez cały czas.
Można je stosować czy lepiej się ich pozbyć ?




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12164 Napisanych postów 162293 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243427
W przypadku suplemetów diety, których data wazności już mineła, wazne jest to, jak produkt był przechowywany. Jezeli byl on skladowany w suchym miejscu, ez dostepu swiatala, to nie powinno byc problemu z jego przydatnoscia do spozycia. Otworz paczki i zobacz jak wyglada dany suplement. Cz jest sypki, czy nie smienil kolory, zapachu, smaku. Jezeli wyglada tak samo, jak wczesniej, to bedzie nadawal sie do spozycia. Produkty tego typu w formie proszku wytrzymuja dosc dlugo po dacie przydatnosci do spozycia.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29374 Napisanych postów 27260 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 384639
jeżeli nei dostała się wilgoś, nie ma grudek, nie śmierdzi, to śmiało jedz, chyba że dostaniesz rozwolnienia do będize znak ze jednak trzeba odstawić, ale nic poza tym Ci nie grozi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1292
Grudek nie ma, kolor ten sam, robactwa brak, w smaku nie wiem, nie próbowałem :D
Dzięki Panowie
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12164 Napisanych postów 162293 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243427
no to jest git

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14691 Napisanych postów 53702 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 403242
Jak w smaku nie będzie jakichś dziwnych odczuć i organizm nie da znać, że jest fuj fuj, to pozostaje wciągnąć

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6373 Napisanych postów 79320 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774971
Odżywka białkowa nie należy do produktów, które łatwo ulegają zepsuciu. W odróżnieniu od nabiału, ryb, czy mięsa. Wynika to z tego, że odżywka białkowa nie zawiera praktyczne w ogóle wody w swoim składzie. To właśnie ona jest idealnym środowiskiem dla rozwoju mikroorganizmów.

Poza tym, tak jak napisałeś, przechowywana ona była w warunkach pokojowych, a nie w wilgotnym miejscu jak piwnica, garaż, czy samochód.

Data przydatności do spożycia minęła już dość dawno. Osobiście ja bym stosował to białko. Wybór jednak należy do Ciebie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35333 Napisanych postów 27731 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288166
Jedz i przetestuj , nie ma grudek , smak ok to próbuj , jesli coś bedzie nie tak to organizm na pewno da ci w jakis sposób znać :) wywali to z siebie góra albo dołem.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cytrulina

Następny temat

Jaka sól cynku w ZMA?

Shoty
Polecane artykuły