Dążenie do celu jest najważniejsze :)
...
Mam 15 lat za 2 miesiące 16 i jest to ważna informacja ponieważ mam pytanie czy w takim wieku skóra obwisła po odchudzaniu zniknie po jakimś czasie? Dzisiaj zauważyłem z rana że zrobił mi się pasek na podbrzuszu i widać że to ta skóra która zwisa, po siłowni bylo to bardziej widoczne i jest zarys kolejnego. z 90 kg schodzilem i jestem na 66 było to w czasie mniej więcej 5 miesięcy z przerwami, tak wiem to za szybko lecz czy w tym wieku jest szansa aby pozbyć się tej skóry? piszcie na dole. Pozdrawiam.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Jesteś jeszcze w takim wieku ze organizm dobrze adaptuje się do takich zmian . Problemy ze skórą po odchudzaniu mają miejsce, ponieważ posiadamy zbyt mało tłuszczu służącego za wypełnienie. Jednak utraconą tkankę możemy zastąpić nową, inną, znacznie lepiej wyglądającą. Dodatkowe kilogramy masy mięśniowej zadbają o wypełnienie elastycznej skóry. Najlepszą drogą do osiągnięcia tego celu będzie podjęcie treningu siłowego już w trakcie odchudzania. Stosuj zdrowa dietę i odpowiednio trenuj a zapewne wszystko będzie dobrze .
TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit
Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/
...
Dzięki bardzo za szybką odpowiedź a co do ćwiczeń to siłowe robię od początku nawet przy tej dużej masie 80-90 kg i zawsze to jakoś laczylem. Jestem dobrej myśli
Dążenie do celu jest najważniejsze :)
...
Niestety takie zrzucanie masy ciała ma swoje konsekwencje. Bez wątpienia nie było to rozsądne posunięcie.
Jak już zostało wspomniane jesteś jeszcze młody i na pewno zwiększa to szansę na to, że skóra wróci do normalnego stanu. Istotne są w tym przypadku również indywidualne predyspozycje ku temu oraz to w jaki sposób dbasz o skórę.
Zdecydowanie warto nawilżać ją w odpowiedni sposób. Dobrym rozwiązaniem będzie smarowanie ciała olejem kokosowym:
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Olej_Kokosowy_Nierafinowany-opis35242.html
Jak już zostało wspomniane jesteś jeszcze młody i na pewno zwiększa to szansę na to, że skóra wróci do normalnego stanu. Istotne są w tym przypadku również indywidualne predyspozycje ku temu oraz to w jaki sposób dbasz o skórę.
Zdecydowanie warto nawilżać ją w odpowiedni sposób. Dobrym rozwiązaniem będzie smarowanie ciała olejem kokosowym:
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Olej_Kokosowy_Nierafinowany-opis35242.html
Moderator działu Odżywianie
...
ok, dzieki i rozumiem ze zle zrobilem ale cos trzeba na to poradzic
Dążenie do celu jest najważniejsze :)
...
Spokojnie się wchłonie, u mnie w szkole było parę otyłych osób, teraz byś nawet nie powiedział że mieli z tym problem.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
...
To dobrze, bo już się zaczynałem martwić. Jak widzę potrzeba czasu :)
Dążenie do celu jest najważniejsze :)
...
Ja schudłem z 136kg do 70 i została skóra niestety na dole brzucha. to zależy jak duzy masz brzuch czy zostanie skora. W moim przypadku to wygląda tak ze tak stoję jest git ale jak siedzę schylam się wisi mi ten dół brzucha jedyna rada na to ćwiczyć i dowalić masy mięśniowej albo zabieg
...
Zabieg nie wchodzi w grę mam 15 lat, więc na spokojnie będę dbał o skórę i ciężko ćwiczył, postaram się żeby była w normalnym stanie.
Dążenie do celu jest najważniejsze :)
...
Każdy jak usiądzie to się robi charmonijka, ta skóra przecież jak stoisz jest naciągnięta, siadasz to się musi coś z nią podziać
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz