SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pytanie o obwisłą skórę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 679

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 239
Mam 15 lat za 2 miesiące 16 i jest to ważna informacja ponieważ mam pytanie czy w takim wieku skóra obwisła po odchudzaniu zniknie po jakimś czasie? Dzisiaj zauważyłem z rana że zrobił mi się pasek na podbrzuszu i widać że to ta skóra która zwisa, po siłowni bylo to bardziej widoczne i jest zarys kolejnego. z 90 kg schodzilem i jestem na 66 było to w czasie mniej więcej 5 miesięcy z przerwami, tak wiem to za szybko lecz czy w tym wieku jest szansa aby pozbyć się tej skóry? piszcie na dole. Pozdrawiam.

Dążenie do celu jest najważniejsze :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709977
Jesteś jeszcze w takim wieku ze organizm dobrze adaptuje się do takich zmian . Problemy ze skórą po odchudzaniu mają miejsce, ponieważ posiadamy zbyt mało tłuszczu służącego za wypełnienie. Jednak utraconą tkankę możemy zastąpić nową, inną, znacznie lepiej wyglądającą. Dodatkowe kilogramy masy mięśniowej zadbają o wypełnienie elastycznej skóry. Najlepszą drogą do osiągnięcia tego celu będzie podjęcie treningu siłowego już w trakcie odchudzania. Stosuj zdrowa dietę i odpowiednio trenuj a zapewne wszystko będzie dobrze .

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 239
Dzięki bardzo za szybką odpowiedź a co do ćwiczeń to siłowe robię od początku nawet przy tej dużej masie 80-90 kg i zawsze to jakoś laczylem. Jestem dobrej myśli

Dążenie do celu jest najważniejsze :)

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Niestety takie zrzucanie masy ciała ma swoje konsekwencje. Bez wątpienia nie było to rozsądne posunięcie.

Jak już zostało wspomniane jesteś jeszcze młody i na pewno zwiększa to szansę na to, że skóra wróci do normalnego stanu. Istotne są w tym przypadku również indywidualne predyspozycje ku temu oraz to w jaki sposób dbasz o skórę.

Zdecydowanie warto nawilżać ją w odpowiedni sposób. Dobrym rozwiązaniem będzie smarowanie ciała olejem kokosowym:

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Olej_Kokosowy_Nierafinowany-opis35242.html

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 239
ok, dzieki i rozumiem ze zle zrobilem ale cos trzeba na to poradzic

Dążenie do celu jest najważniejsze :)

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Spokojnie się wchłonie, u mnie w szkole było parę otyłych osób, teraz byś nawet nie powiedział że mieli z tym problem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 239
To dobrze, bo już się zaczynałem martwić. Jak widzę potrzeba czasu :)

Dążenie do celu jest najważniejsze :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 971
Ja schudłem z 136kg do 70 i została skóra niestety na dole brzucha. to zależy jak duzy masz brzuch czy zostanie skora. W moim przypadku to wygląda tak ze tak stoję jest git ale jak siedzę schylam się wisi mi ten dół brzucha jedyna rada na to ćwiczyć i dowalić masy mięśniowej albo zabieg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 239
Zabieg nie wchodzi w grę mam 15 lat, więc na spokojnie będę dbał o skórę i ciężko ćwiczył, postaram się żeby była w normalnym stanie.

Dążenie do celu jest najważniejsze :)

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Każdy jak usiądzie to się robi charmonijka, ta skóra przecież jak stoisz jest naciągnięta, siadasz to się musi coś z nią podziać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 971
anubis84
Każdy jak usiądzie to się robi charmonijka, ta skóra przecież jak stoisz jest naciągnięta, siadasz to się musi coś z nią podziać
u mnie jest tak że jak robię pompki czy planka to wisi ale to może być ze skórką nie zdążyła się przystosowac bo chudłem 10kg na miesiąc
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Diwta do sprawdzenja

Następny temat

Praca na 3 zmiany .

electro
Polecane artykuły