Miałem dzwon w samochodzie,z mojej winy,uszkodzilem zderzak,ale nie o tym mowa.
Oddałem samochód do znajomego blacharza 30.08.19 zadzwoniłem 3.09 z ciekawosci czy bedzie kupował nowy zderzak czy "lepił stary" powiedział że nie wie-przejrzałem allegro i mu truknalem co i jak on powiedzial żebym zamawiał..Zamówiłem na jego adres 2 części 5.09 dzwoni do mnie kurier że nie ma czym pracownik zakładu blacharskiego zaplacic-przyjechal do mnie zaplacilem i zawiozłem.Nastepna cześć zderzak-pojechałem i dalem mu kase żeby miał czym płacić...dziś sprawdzam statut przesyłki "odesłana do sprzedawcy"finał?Dziś zamówiłem na swój adres...Ostatni raz u niego robię samochód.. Tak to jest jak się robi u znajomego...niby taniej ale ma Cię w dupie...Prywatnie to lubię ale jest osoba niepowazna
Oddałem samochód do znajomego blacharza 30.08.19 zadzwoniłem 3.09 z ciekawosci czy bedzie kupował nowy zderzak czy "lepił stary" powiedział że nie wie-przejrzałem allegro i mu truknalem co i jak on powiedzial żebym zamawiał..Zamówiłem na jego adres 2 części 5.09 dzwoni do mnie kurier że nie ma czym pracownik zakładu blacharskiego zaplacic-przyjechal do mnie zaplacilem i zawiozłem.Nastepna cześć zderzak-pojechałem i dalem mu kase żeby miał czym płacić...dziś sprawdzam statut przesyłki "odesłana do sprzedawcy"finał?Dziś zamówiłem na swój adres...Ostatni raz u niego robię samochód.. Tak to jest jak się robi u znajomego...niby taniej ale ma Cię w dupie...Prywatnie to lubię ale jest osoba niepowazna
1
Krzysztof Piekarz