Szacuny
0
Napisanych postów
81
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
3996
mam pytanko odnośnie stażów Extreme Krav-maga. czy puszczą tak chłopaka w wieku lat piętnastu bez większego doświadczenia w sztukach walki(kiedyś troche boxowałem)??
dziękuję z góry za wszystkie wypowiedzi.
Szacuny
1
Napisanych postów
33
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
5195
"kiedyś troche boxowałem" kiedy? w wieku 13 lat ? A tak na marginesie, co to jest "extreme kravmaga" ? Po pierwszym członie wnioskuje że to raczej nie jest dla 15-latka ...