Witam!
Jestem początkującym sportowcem sztuk walki :) Mam 19 lat i jestem szczupły wysoki i szybki. Trenuję od pół roku Taekwondo PFT wzorowane na ITF i mam możliwość trenowania Wu Shu w stylu Hung Gar od września, i tutaj moje stawiam pytanie.
1. Czy warto trenować obie sztuki walki na raz? (Po jednym treningu z każdej w tygodniu)
2. Który styl walki da mi większe szanse w samoobronie na ulicy?
Zaznaczam, że świetnie sobie radzę w Taekwondo ale nie mam dużego pojęcia o stylu Hung Gar , w wakacje treningów nie ma więc nie zobaczę jak to wygląda i stąd moje pytanie :D
Jestem początkującym sportowcem sztuk walki :) Mam 19 lat i jestem szczupły wysoki i szybki. Trenuję od pół roku Taekwondo PFT wzorowane na ITF i mam możliwość trenowania Wu Shu w stylu Hung Gar od września, i tutaj moje stawiam pytanie.
1. Czy warto trenować obie sztuki walki na raz? (Po jednym treningu z każdej w tygodniu)
2. Który styl walki da mi większe szanse w samoobronie na ulicy?
Zaznaczam, że świetnie sobie radzę w Taekwondo ale nie mam dużego pojęcia o stylu Hung Gar , w wakacje treningów nie ma więc nie zobaczę jak to wygląda i stąd moje pytanie :D
Krzysztof Piekarz