SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boxing czy Taekwondo ciekawe

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Cavior z działu Scena MMA i K-1.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 727
Siemka to mój pierwszy artykuł! mam problem z wybraniem sw wiem ze takie tematy były 1000razy ale chodzi mi o cos innego z tego co pisaliście box jest dobry na ulice a tkd takie sobie chodzę 2razy w tyg na bjj i do tego chciałem dołączyć stójkę mamy dobry box choć trener daje dużo ćwiczeń kondycyjnych jest mistrzem świata wagi TWBA mam tez do wyboru tkd z elementami kickboxing trener daje duży nacisk na ręce (bardzo dużo ćwiczeń rękoma) i na sparingi oczywiście na sparingach używa się sierpów i lowkickow pokazuje tez 1raz na półtora tygodnia mma wejścia w nogi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 727
Dźwignie itp rak jest więcej niż nóg wysokich kopnięć nie robi często trenuje pod kontem ulicy żeby moc się obronić i proszę was o rade co na moim miejscu byście wybrali za dobre rady oczywiście przyznaje SOGa z góry dziękuje za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Tu już musisz sam się przejść po sekcjach i wybrać, boks i TKD to strasznie różnie SW dlatego myślę że nie będziesz miał problemu wybrać na której sekcji czujesz się lepiej, ale jak jest tak jak mówisz to wg mnie to TKD jest warte zobaczenia

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1286
Ja znowu w TKD mam takiego trenera, że ćwiczymy też pod kątem ulicy. Jakieś chwyty z samoobrony, walka w stójce itp.
Wszystko zależy od trenera. Jak ma jakiś zamysł i plan treningowy i umie to przekazać to dużo się nauczysz
I też zależy co wolisz. Ja tam boksu nie zabardzo bo jest mnie kombinacji z nogami itp
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Przenoszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 604
Dlaczego uważasz, że TKD, na ulicę jest "takie sobie". Moim zdaniem jest Zayyyebiste. Bo rękami machać umie każdy, jeden lepiej drugi gorzej. A jak jakiś uliczny JPJPJP wyłapie Dolio to go przymknie, nogami nie każdy potrafi machać jak ludzie którzy trenują lub trenowali TKD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Ja znowu w TKD mam takiego trenera, że ćwiczymy też pod kątem ulicy. Jakieś chwyty z samoobrony, walka w stójce itp.

Z tego co się orientuję to TKD jest tylko w stójce.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
Bo rękami machać umie każdy, jeden lepiej drugi gorzej

Nie wiem ile trenujesz ale to są bzdury. Nikt się nie rodzi z umiejętnością walki rekami i nie jeden lepiej a drugi gorzej. Tylko jeden tragicznie a drugi bardzo źle.
Powiedz to tym co chodzą na box. Po cholerę chodzą jak już od urodzenia umieją?

Zmieniony przez - Yang32 w dniu 2009-11-27 22:28:05

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 604
w sumie źle się wyraziłem, wyprowadzić cios ręką nie jest tak trudno trudno, bo na co dzień i tak się jej używa, a kto bez treningu machnie nogą wyżej niż głowa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Do autora tematu: litości >> boks, nie box.
Przejdź się po sekcjach, zobacz co ci się bardziej spodoba. A trenowanie pod ulicę lepiej wybij sobie z głowy zanim inni ci je wybiją

BartekWWW tak machać każdy umie,ale uderzyć nie każdy.


Zmieniony przez - nastic w dniu 2009-11-27 22:33:04

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 604
na wysokość głowy, bez jaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Timer do interwałów na komórkę

Następny temat

Kondycja...

WHEY premium