Cześć, poszukuje treningu ogólnorozwojowego.
Coś w stylu domatora/Street workout - bez hantli tylko pompki, brzuszki drążek cos ten design.
Chciałbym trochę nabrać mięsa i się wyrzezbic na brzuchu.
Coś w stylu domatora/Street workout - bez hantli tylko pompki, brzuszki drążek cos ten design.
Chciałbym trochę nabrać mięsa i się wyrzezbic na brzuchu.
Krzysztof Piekarz