SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prosze o ocene :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


Oto ja po 3 latach porządnego ćwiczenia:) co o mnie sądzicie? nad czym powinienem jeszcze popracować? aha i bym zapomniał o tym, żę nie używałem żadnego dopingu :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
Jest DOBRZE!
Nogi wydają sie chude , choć w sumie ciężko tu oceniać bo za ciemne zdjęcie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2823
j/w. Masz zachowane ogolne proporcje umiesnienia Tylko niepotrzebnie sie smarowales tym czyms.. co to ? olej

Cytat:
"Moge miec kazda.. tylko zalezy ile ona wypije.." :]

Pozdrowienia

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 299 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4411
fajna budowa,ładna klatka,WYPEŁNIJ PROFIL

CHWDP

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 24063
kliknij na zdjecie aby powiekszyc

no bardzo ladnie SOG...
i podaj jeszcze swoje wymiary!!i wyniki silowe, albo lepiej uzupelnij profil

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


prosze jaki ładny chłopak teraz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1205
Dobry najszerszy plecków, barki też ładne ale łapca odbiega od reszty, popracuj nad nią troche więcej. Klatka mi sie podoba . Ogulnie GIT POZDRO.

Danonki pijemy bo duzi byc chcemy:P <<CANNABIS>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9984
Całkiem ładnie ... ale czy Ty tuż przed zdjęciem z kiślu wyszedłeś, że się tak świecisz
jak chcesz żeby było lepiej widać mięsnie to nie smaruj się oliwką czy czymś takim tylko brązerem ... albo idź na solarkę ... bo to że się świecisz to nic nie daje poza tym, że lepiej światło odbijasz

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dla mnie wy***ka...
masz osga za twoje osiagniecia !!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo fajnie, gratuluję. Według mnie nogi odstają.
Będziesz się rzeźbił?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 56957
Górna połowa bardzo fajna, ale nogi wyglądają tak jakbyś ich nie trenował.
Popracuj nad tym.

Wesoły wegan :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja kobieta

Następny temat

Oceńcie mojego kolege...

electro
Polecane artykuły