SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta czy aby na pewno dobra

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 553
A co myślisz na temat tego że trochę za dużo węglowodanów jest w tej diecie?
Może je troche zmniejszyć? Hm



Zmieniony przez - maciekkeicam6969 w dniu 2018-02-24 08:46:40

Zmieniony przez - maciekkeicam6969 w dniu 2018-02-24 08:47:10
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Ile wynosi Twoje zapotrzebowanie kaloryczne?

Posiłki
są ubogie odżywczo. Do każdej pozycji wskazana jest porcja warzyw, ten banan nie jest konieczny po treningu. Serek wiejski to kiepskie źródło białka, nie mówiąc już o tym słodzonym na kolację. Ostatni posiłek powinien być odpowiednio zbilansowany jak pozostałe w menu.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-02-24 11:22:56
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 553
Moje zapotrzebowanie wynosi około 3100 kcal.

Dobra w takim razie banana wyrzuce.
Tak jak pisałem wyżej posiłków na dzień będe miał tylko 4. Serek z posiłku nr 5 idzie do posiłku nr 2 i tak pozbywa się posiłku nr 5. Posiłek nr 4 będzie moja kolacja. Serek ten 7 zbóż będzie miał 250g,a nie 320g. Kolejna rzecz dodam jakieś warzywa do posiłku nr 4. Jak teraz?

Owsianke będę robił z mlekiem. 50 g owsianki do blendera następnie miksuje to mleko 250g podgrzewam w mikrofali wlewam do blendera dalej miksuje i pije to sobie.

Jak to wygląda teraz? Myślę że już trochę lepiej.

Tylko nie wiem co tym serkiem wiejskim co zrobić :x


Zmieniony przez - maciekkeicam6969 w dniu 2018-02-24 12:38:26
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Wstaw to w ten sposób: https://www.sfd.pl/t922822.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 553
Proszę wrzucam poniżej moja dietę.
I jak to wygląda?

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Jogurty smakowe do eliminacji. Do posiłków dodaj warzywa. Jak inne dni będziesz urozmaicał, to ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 553
domer
Jogurty smakowe do eliminacji. Do posiłków dodaj warzywa. Jak inne dni będziesz urozmaicał, to ok.


Dobra jogurt smakowy do kosza poszedł.
A nie wystarcza te warzywa co mam podane w posiłku nr 3 i 4?

Czy mam dodać do każdego posiłku jeszcze jakieś inne?

Urozmaical w sensie co masz na myśli? Jakie inne produkty jeść czy coś dodawać? hm
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709971
https://www.sfd.pl/-t1135388.html - Źródła węglowodanów w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135440.html- Źródła białka w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135648.html - Źródła tłuszczu w diecie.

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 553
Mam takie pytanie co do białka 160g to przypadkiem nie za dużo bo tak czytałem na internecie że 2.2g na kg wystarczy.

Pewna osoba powiedziała mi, że według niego zdecydowanie jest zbyt dużo białka i może się okazać, że Twój organizm zużywa więcej energii na przyswojenie go, niż na budowanie, co obciąży kiche, ale nie przyczyni się do budowania masy.
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709971
Podczas budowy masy miesniowej spokojnie wystarczy max 2g/ kg . Nawet 1,5 g byłoby Ok

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z utratą wagi

Następny temat

Brak apetytu rano

electro
Polecane artykuły