Witam, ważę 84kg przy 180cm wzrostu i chciałbym trochę schudnąć. Najbardziej chodzi o zrzucenie tłuszczu z brzucha tracąc jak najmniej mięśni.
Do tego chciałbym żeby redukcja nie odbiła się spadkiem siły.
Jako że już obliczyłem zapotrzebowanie kaloryczne, chcę sie dowiedzieć kilku rzeczy.
Czy możliwy jest dobór takiego treningu żeby były przyrosty w sile pomimo redukcji.
Czy trening na worku można stosować po treningu siłowym?
Opcjonalne bieganie w dni treningowe czy nie?
Do tego chciałbym żeby redukcja nie odbiła się spadkiem siły.
Jako że już obliczyłem zapotrzebowanie kaloryczne, chcę sie dowiedzieć kilku rzeczy.
Czy możliwy jest dobór takiego treningu żeby były przyrosty w sile pomimo redukcji.
Czy trening na worku można stosować po treningu siłowym?
Opcjonalne bieganie w dni treningowe czy nie?


Krzysztof Piekarz