SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Suple dla początkujących??-pomocy !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1177
witam!!mam problem z dorczeniem odpowiednich ilości białka!!mama cały czas mi gledzi żę przesadzam z jedzeniem i się (wygłupiam)!!nie chce mi kupować tyle produktów!!(-;!!i ostatnio przejadłem się jajek i ne moge ich jeść(-;tylko mleko ,miesko itp!!miałem zakupić kreatyne ,ale po radach z sfd ,wstrzymam się jeszcze jakiś czas!!dlatego prosze o polecenie mi gainera+białko!!jak i kiedy brać??i w jakich ilościach??trening mam 4x w tgodniu!!kończe go ok.20:45!!oprócz tego lubie pobiegać za piłką!!z góry dzieki!!nara
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55520
Najlepiej dostarczycjak najwiecej makroskladnikow ze zwyklego jedzenia. Jezeli tak jak piszesz nie dasz rady juz nic wiecej zjesc to wtedy wlasnie przydaje sie gainer... wiec powinno byc ok. pamietaj ze jezeli zwiekszysz kalorycznosc diety zaduzo to bedziesz oprocz miesni lapal takze tkanke tluszczowa...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1177
a jeszcze chcaiłem wspomnieć że mam zamiar kupić Mass XLL z Trec-a , a co do białka to czekam na wasze propozycje!!
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Jeśli jesteś poczatkujacym to gainer wystarczy.nie musisz jeszcze aż tak dbac o podaz białka.Starczy 1.5 grama na kilogram.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1177
hallo!!doczekam się jeszcze jakieś podpowiedzi??może lepiej kupić białko i Carbo z olimpu??prosze o konkretne odpowiedzi!!pozdro

Zmieniony przez - KRAK15 w dniu 2004-04-12 12:39:41
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18658
Gainera dobrego wybrałes - Mass XXL fajowy sprzecik
białko to kup sobie serwatke, np. WPC Tr.eca, Extenso.ra, SP 80
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1177
lepszy trec czy olimp??chodzi o białko??odpowie mi ktoś??pozdro

Zmieniony przez - KRAK15 w dniu 2004-04-12 21:18:19
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Wszystko jedno.
Czytaj co napisałem powyzej.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 62881
krak o ktore produkty pytasz?

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1177
Goral zakupiłem gainera XXL z treca !!i szukam jakiegoś białka na noc i zeby dosypać do gainera!!co byś mi polecił??i czy brać gainera po treningu jezeli sporzywam pełnowartościowy posiłek??pozdro
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
kiedy najlepiej jeść gajnera? tzn o jakiej porze? i to samo pytanie do białka
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Zaraz zaraz..powoli..
Panowie czytajcie co napisałem powyżejTo że białko jest składnikiem strategicznym wcale nie oznacza ze go Wam zabraknie.Zadbajcie o diete.Zbyt duża ilośc białka nie jest wskazana dla pocżatkujacych.Po pierwsze wasze organizmy nie wykształciły jeszcze odpowiednich mechanizmów adaptacyjnych do intensywnego treningu,a co za tym idzie - wzrostu.Po drugie,Wasze ukłądy trawenne lepiej przyzwyczajać stopniowo do zwiększonego spozycia białek.Dlaczego?Powiem tak:i tak nie wykorzystasz,a będziesz miał dość kosztowne rozwolnienieNie wspominam o pierdzeniu,bo to jest akurat przyjemne
Po czwarte wreszcie- Białko to budulec,ale samo nie zbuduje Wam mieśni.Moim zdaniem czesto zapominamy o roli węglowodanów i tłuszczy,czyli o energii w rocesie masowania,skupiajac sie na białku.To bardzo czesto paradoksalnie chamuje wyniki.Duża podaż białka,ponad zapotrzebowanie stricte masowe-działą juz inaczej-najczęściej odchudzająco wiec...
Wiec jak juz pisałem-zapewnij sobie około 1.5 grama na kilogram,dodaj energii ze zdrowych tłuszczy i dobrych węgli(choć tu akurat jak jesteś szczupły to moga być również).Jesli uwazasz ze nie dasz rady zapewnic sobie tej ilosci z diety to znaczy..że nie masz diety
A jak się upierasz- łykaj jakiekolwiek białko i już.Ja bym tego nie robił.
Co do gainera-generalnie łyka sie go między posiłkami,lub popija nim posiłki jesli sa zbyt mało obfite czy energetyczne.Po treningu dobrze jest łyknąc wiekszą porcję,powiedzmy 70 gram od razu w szatni z woda.Potem posiłek potreningowy.
Polecam również porcyjkę gainerka miedzy sniadaniem a obiadkiem.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sadziscie o stack u 2 ??

Następny temat

jaki natykatoboli po kreatynie??

electro
Polecane artykuły