Szacuny
16
Napisanych postów
2715
Wiek
6 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
81386
Czy zamiast glukozy przyswajanej wraz z kreatyną można stosować laktozę ? Ogranizm przetwarza ją na cykry prostę i zawiera ona także D-glukozę ale czy efekt będzie taki sam jak przy kreatynie+czystej glukozie ??
Szacuny
78
Napisanych postów
25516
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
110567
"Ogranizm przetwarza ją"
Przy braniu kreatyny nie ma czasu na przetwazanie potrzeba nagłego wyzutu insuliny (jezli bierzesz kreatyne przed czy po treningu)
Nie rozumiem dlaczego bez przerwy ktos kombinuje 'a moze lepiej ze smalcem czy z bananmi' bierz z glukoza i juz.