Panowie jaka kreatyne jest najlepsza wg was. Byłem przekonanay co do Olimpu i chciałem go kupić ale ostatnio nie widze zbyt wielu pozytywnych rzeczy na jej temat. co jest dobre?? hi tec?? olimp?? ultimate??
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Polecam Vital.axa
...
wracajac do pytania wszystkie pochodza z tego samego laboratorium
(oczywiscie mowa o kreatynach z skw) wiec to jeden ch**
(oczywiscie mowa o kreatynach z skw) wiec to jeden ch**

>>>unreal definition<<<
...
generalnie wszystkie z logiem creapure, ale jest tez treca micro ktora ja osobiscie polecam
...
kup vitalmaxa.tania,dobra,chwalona na forum i jeszcze jak zamówisz z sfd to abona dostaniesz-oto reklama najlepeszej kreatyny 

...
tansza kazda b.dobra jeszce porownaj cenki universal'a w sklep SFD
>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
