Witam chce przejść na redukcje próbuję ułożyć dietę ale nie wiem czy będzie dobra i nie wiem jak ją urozmaicić niewielkim kosztem.
Mam 18 lat 180 cm 88 kg
Dieta:
śniadanie:
serek wiejski 200g, 3 jaja
2 śniadanie
kefir 400g, wafle ryżowe 50g
Obiad jem zazwyczaj to co przygotują w domu
Przed treningiem:
ryż 100g pierś z kurczaka 250g, ser twarogowy 50g
Kolacja:
kefir 400g 3 jaja
Mam 18 lat 180 cm 88 kg
Dieta:
śniadanie:
serek wiejski 200g, 3 jaja
2 śniadanie
kefir 400g, wafle ryżowe 50g
Obiad jem zazwyczaj to co przygotują w domu
Przed treningiem:
ryż 100g pierś z kurczaka 250g, ser twarogowy 50g
Kolacja:
kefir 400g 3 jaja
Krzysztof Piekarz
