SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Białeczko czy Gainer..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3811
Siemanko... Ćwicze teraz trzy razy w tygodniu box i siłke... Wcześniej chodziłem tylko na siłownie ... I chciałbym troche mase swą zwiększyć (rzecz jasne najchętniej mięśniową bez tłuszczu)... i tak się zastanawiam czy lespsze będzie białko czy gainer??? Słyszałem że po gainerach dużo tłuszczyku narasta..???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3811
hallo... ludzie wskażcie droge )
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
//Słyszałem że po gainerach dużo tłuszczyku narasta..???//
zalezy kiedy bierzesz
bierz po treningu siłowym jak i SW i bedzie ok.
Na noc samo białko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3811
hmmm... aha a jak uważasz jaki gainerek byłby najlepszy... ( i czy są duże spadki masy kiedy się przestaje go brać)


P.S. sog 4 you of course...:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3811
zastanawiałem sie może nad super whey gainer 4000 olimpu... co myślicie o ty wyborze..??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1089 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42388
To dobry gainer,dobry jest tez mass xxl treca.Wybierz ten,ktory wyjdzie taniej.A do gainera muisz tez duzo jesc by byly efekty.

HST

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3811
aha spoko dzięki za odpowiedz ...saga nie żaluje i ci go ofiarowuje ...:) hahah ale to było dziwne
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
mas xxl treca
bierz tak jak wyzej napisałem po 50gr z mlekiem
czy sa duze spadki? gajner to to samo co ryz z kurczakiem czy tynczykiem tylko ze szybciej sie wchłania, awiec odpowiedz sobie sam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1089 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42388
Quart to stary koks wiec wie co mowi..dobrze ci radzi



HST

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567


w piecu to ja weglem pale
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odpowiedzcie szybko Pilne!!!

Następny temat

Ile sie czeka na paczke?

electro
Polecane artykuły