Od stycznia 2017 regularnie ćwiczę. Trening siłowy 2-3x w tyg+ cardio 2-3x na przemian.
Przez niecałe 2 miesiące straciłam 7cm w biodrach, 8cm w pasie, 10cm w talii, 5kg mniej.
Dwa tygodnie temu postanowiłam, że będę się mierzyć co 14 dni. Dziś zmierzyłam obwody, a centymetry ani drnęły.. Jestem bardzo zawiedziona, bo staram się tak samo jak na początku, a nawet bardziej, a 3 tyg temu jeszcze zwiększyłam lekko obciążenie.
Co może byc przyczyną tego całego "zastoju"?
Pozdrawiam. Marta.
Przez niecałe 2 miesiące straciłam 7cm w biodrach, 8cm w pasie, 10cm w talii, 5kg mniej.
Dwa tygodnie temu postanowiłam, że będę się mierzyć co 14 dni. Dziś zmierzyłam obwody, a centymetry ani drnęły.. Jestem bardzo zawiedziona, bo staram się tak samo jak na początku, a nawet bardziej, a 3 tyg temu jeszcze zwiększyłam lekko obciążenie.
Co może byc przyczyną tego całego "zastoju"?
Pozdrawiam. Marta.
Krzysztof Piekarz