Ostatnie 3 lata zapusciłem się. Dużo %, fajki, niezdrowa żywnośc, hektolitry enegetyków- i jak podręcznikowego ektomorfa na serio mam dużą dupę i oponę
- szczególne, że zawsze według tabel miałem 1-2,5kg niedowagi. Chwilowo będę jeśc zdrowo, bez diety- kasze, jaja owoce/warzywa, gotowane mięso, zdrowe tłuszcze- ponieważ nie mam pracy. Co polecacie wziąc, aby się podregenerowac?
Sam 2x dziennie magnez (magnefar B6) dla podbicia wigoru wystarczy
Od jutra wprowadzam dużo dyscypliny- klata do przodu, głowa do góry, 7-8h snu. A od przyszłego tygodnia delikatny FBW.
- szczególne, że zawsze według tabel miałem 1-2,5kg niedowagi. Chwilowo będę jeśc zdrowo, bez diety- kasze, jaja owoce/warzywa, gotowane mięso, zdrowe tłuszcze- ponieważ nie mam pracy. Co polecacie wziąc, aby się podregenerowac?
Sam 2x dziennie magnez (magnefar B6) dla podbicia wigoru wystarczy
Od jutra wprowadzam dużo dyscypliny- klata do przodu, głowa do góry, 7-8h snu. A od przyszłego tygodnia delikatny FBW.
Krzysztof Piekarz