Niedługo rozpoczynam pierwsza cykl z suplementami, kupiłem juz białko serwatki Whey Pro Hi-techa, i zastanawiam sie czym to uzupełnić, na pewno aminokwasy ale nie w tym tkwi problem. W mojej diecie zauważyłem niedobór węglowodanów, nie potrafie sobie z nim poradzić za pomocą normalnego pożywienia, dlatego chciałbym te braki uzupełnić jakąś odżywką. Tylko jaka? Co bedzie najlepsze, w polaczeniu z serwatka i przy moich zerowych skłonnościach do tycia?
Czy oprzeć sie na odżywce węglowodanowo białkowej, czy może czyste carbo? A jesli tak to jakie i jakiej firmy najlepiej, na firmach sie kompletnie nie znam, czy lepszy bedzie Carbo pur , czy moze Mass gain (dobry bo tani) albo Super Mass prof., czy oprzec sie moze na jakims gainerze Olimpu albo innej firmy? Zależy mi na niskiej cenie produktu bo cos ostatnio u mnie sie nie przelewa, czekam na sugestie.
Qba
Czy oprzeć sie na odżywce węglowodanowo białkowej, czy może czyste carbo? A jesli tak to jakie i jakiej firmy najlepiej, na firmach sie kompletnie nie znam, czy lepszy bedzie Carbo pur , czy moze Mass gain (dobry bo tani) albo Super Mass prof., czy oprzec sie moze na jakims gainerze Olimpu albo innej firmy? Zależy mi na niskiej cenie produktu bo cos ostatnio u mnie sie nie przelewa, czekam na sugestie.
Qba
moderator dzialu techniki seksualne
Krzysztof Piekarz
.250gram platkow owsianych,400gram ryzu i 150gram makaronu zrobilo swoje.
