Szacuny
59
Napisanych postów
680
Wiek
40 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
5512
Ja powiem tak układy są różne jedne bardziej polecane od innych ale najbardziej liczy się dopasowanie do konkretnej osoby i jej możliwości. Podam Ci swój przykład. Trenuje we wtork,środę i czwartek w tym 3x klatkę 2x siady i 1 Mc. Generalnie słabo ale ja nie mam możliwości innego rozłożenia dni treningowych wiec robie to tak. Anaboli nie biorę a regeneracja jest wźle dnie ok. Napisz coś więcej o sobie i o treningu to będzie można się zastanawiac
Szacuny
0
Napisanych postów
13
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
86
Coś o mnie hmm to mam 15 lat siłownią zainteresowałem się na początku gimnazjum ćwiczę już około 1,5-2 lat na wolnych ciężarach + kalenistyka do tego dochodzi karate. Staram się trzymać diety wysokobiałkowej i zamierzałem kupić izolat białka serwatkowego, proszę o jakieś porady
Szacuny
0
Napisanych postów
13
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
86
No ważę w okolicach 59-60 . A uważasz że serwatka lepsza ? bo jeśli chodzi o odżywki to jestem kompletnie zielony ćwiczyłem zawsze na "sucho" . A tak w ogóle to jak oceniasz formę ? A właśnie jestem po operacji pęknięcia jamy otrzewnej blizny widać na zdjęciach czy jest możliwość że będzie mnie to jakoś ograniczać ?
Zmieniony przez - xxleniuxx w dniu 2016-11-23 21:20:12
Szacuny
14
Napisanych postów
127
Wiek
31 lat
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
2779
tzn. musisz po prostu zdecydowanie wiecej jesc niz jesz do tej pory, jestes chudy jezeli z glowa przymasujesz to bedzie to fajnie wygladac, zarys miesni jest. Lepiej serwatke bo jest po prostu tansza i ma minimalnie wiecej wegli niz izolat, a w twoim przypadku to nie robi czy izolat czy serwatke wiec moim zdaniem lepiej zaoszczedzic bo roznicy nie ma
Zmieniony przez - Maciejosx w dniu 2016-11-23 21:22:06
Szacuny
0
Napisanych postów
13
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
86
Nie żeby coś ale że się tak wyrażę wpie*dalam 2 razy tyle co mój tata :D ale jakoś stoję w wadze :/ czy jest to spowodowane dojrzewaniem ? i co lepsze bo słyszałem że dieta wysokobiałkowa a inni mówią że jedz to co lubisz to zjesz więcej ?