SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak oceniacie mój trening ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 86
Witam jak oceniacie mój trening pod względem dobrania parti ?
poniedziałek- klatka, triceps
wtorek- biceps, plecy
środa- brzuch
czwartek- nogi,przedramiona
piątek- barki, biceps
sobota- wolne
niedziela- biceps lekko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
W jakim celu tyle treningów bicepsa? Od częstotliwości nie urośnie. Najpierw plecy potem biceps.
1
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 680 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5512
Ja powiem tak układy są różne jedne bardziej polecane od innych ale najbardziej liczy się dopasowanie do konkretnej osoby i jej możliwości. Podam Ci swój przykład. Trenuje we wtork,środę i czwartek w tym 3x klatkę 2x siady i 1 Mc. Generalnie słabo ale ja nie mam możliwości innego rozłożenia dni treningowych wiec robie to tak. Anaboli nie biorę a regeneracja jest wźle dnie ok. Napisz coś więcej o sobie i o treningu to będzie można się zastanawiac
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 127 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2779
Oceniam, że zły plan treningowy j/w biceps 3,x w tygodniu ... zdecydowanie za dużo
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 86
Coś o mnie hmm to mam 15 lat siłownią zainteresowałem się na początku gimnazjum ćwiczę już około 1,5-2 lat na wolnych ciężarach + kalenistyka do tego dochodzi karate. Staram się trzymać diety wysokobiałkowej i zamierzałem kupić izolat białka serwatkowego, proszę o jakieś porady










...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 127 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2779
Widać, że jesteś bardzo szczupły. Dlaczego akurat izolat a nie serwatka? Nie żal Ci kasy ?
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 86
No ważę w okolicach 59-60 . A uważasz że serwatka lepsza ? bo jeśli chodzi o odżywki to jestem kompletnie zielony ćwiczyłem zawsze na "sucho" . A tak w ogóle to jak oceniasz formę ? A właśnie jestem po operacji pęknięcia jamy otrzewnej blizny widać na zdjęciach czy jest możliwość że będzie mnie to jakoś ograniczać ?


Zmieniony przez - xxleniuxx w dniu 2016-11-23 21:20:12
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 127 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2779
tzn. musisz po prostu zdecydowanie wiecej jesc niz jesz do tej pory, jestes chudy jezeli z glowa przymasujesz to bedzie to fajnie wygladac, zarys miesni jest. Lepiej serwatke bo jest po prostu tansza i ma minimalnie wiecej wegli niz izolat, a w twoim przypadku to nie robi czy izolat czy serwatke wiec moim zdaniem lepiej zaoszczedzic bo roznicy nie ma


Zmieniony przez - Maciejosx w dniu 2016-11-23 21:22:06
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 86
Nie żeby coś ale że się tak wyrażę wpie*dalam 2 razy tyle co mój tata :D ale jakoś stoję w wadze :/ czy jest to spowodowane dojrzewaniem ? i co lepsze bo słyszałem że dieta wysokobiałkowa a inni mówią że jedz to co lubisz to zjesz więcej ?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 680 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5512
Dieta może i wysoko białkowa tj ok. 1.5g białka na kg masy ciała i kalorii tyle aż zaczniesz przybierać na wadze
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 127 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2779
no jezeli stoisz na wadze to jesz za malo po prostu :). Wylicz sobie swoje zapotrzebowanie kaloryczne
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napompowanie mięśni przed sesją

Następny temat

Rozluźnienie mięśni po treningu

electro
Polecane artykuły