SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki plan treningowy?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1433

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 61
Przez większość czasu FBW a Push/Pull robiłem może 1-2 miesiące. Największa ilość efektów na FBW bo nim znacznie dłużej ćwiczyłem.
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6926 Napisanych postów 63317 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 787700
To zrób sobie teraz cykl na push pull z dopiętą dietą i ćwiczeniami dobranymi pod siebie najlepiej z konsultacją lekarską lub fizjo.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 61
No dobra. Ale ile taki cykl powinien trwać ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4044 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349884
Mięśni za wiele nie zbudujesz w 4-5 tygodni, takze rozpisz sobie mezocykl na 12-16 tygodni minimum. Co kilka tygodni można wprowadzać lekkie modyfikacje w planie zamiast wywracać wszystko do góry nogami.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 61
Dzięki wszystkim za pomoc :)
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW po dłuższej przerwie

Następny temat

Wiek 16 lat 186cm i 59kg Jakie odżywki, jak ćwiczyć, i co jeść ?

electro
Polecane artykuły