Witam.Przez 9 miesięcy uprawialem regularnie "crossfit" (dużo ćwiczeń typowo z silowni) 3x w tygodniu.W sierpniu zrezygnowałem ze względu na wakacje i zwyczajnie nudę,crossfit już mi sie nie podobał.Za dwa tygodnie zaczynam chodzić na siłownię,a pozostały okres chce przeznaczyć na mały powolny powrót do formy na strychu gdzie mam ławeczkę,sztange,dwie hantle i oczywiście różne obciazenia.Jakie ćwiczenia polecacie na początek? Dodam że dwa razy w tygodniu chodzę na rower,co najmniej 60km tygodniowo.
Co do mnie to mam 16 lat,175cm,64kg.Najbardziej zależy mi na wzmocnieniu siły z widoczną poprawą sylwetki.
Będę wdzięczny za każdą pomoc.Pozdrawiam.
Co do mnie to mam 16 lat,175cm,64kg.Najbardziej zależy mi na wzmocnieniu siły z widoczną poprawą sylwetki.
Będę wdzięczny za każdą pomoc.Pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz