SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia dopompowujące po przerwie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 478
Ćwiczę splitem na zasadzie
Trening A
Przerwa
Trening B
przerwa
Trening A
przerwa
i tak dalej


Czasem zdarzy mi się że wypadnie mi coś nieplanowanego lub poprostu z lenistwa i mam 2 dni przerwy między treningiem a i b
czy wskazane jest wtedy pod koniec treningu po którym było 2 dni przerwy ćwiczenia dopompowujące (60% właściwego ciężaru) partie na której mi najbardziej zależy z treningu który odbył się 3 dni temu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
niekoniecznie...dzien przerwy wiecej to nie od razu tragedia

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 478
ale po obserwacji ciała wydaje mi się że mięśnie które sam napinam częśto lepiej się kształtują niż te które nie są napinane.

Mam namyśli im częściej używam jakiś mięsień i nie chodzi o wypalenie całego glikogenu i częste ćwiczenia do załamania ale np. napinanie lub ćwiczenia pompujące to mięsień jest pobudzony do wzrostu i lepiej się nawadnia.

Wydaje mi się że zrobie lepsze środowisko anaboliczne dla mięśni gdy będe je stymulował lekkimi ciężarami jeżeli po ostatnim treningu minely 2-3 dni a kolejny trening będzie dopiero za następne 2 dni.
Czy ktoś ma podobne odczucia ?


Zmieniony przez - bartek24m w dniu 2014-03-07 22:18:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening HST PUSH/PULL czy HST FBW

Następny temat

Co robic.

WHEY premium