czytałam dzisiaj wywiad nt. różnych aspektów treningu. padło pytanie o jedną metodę, ale nie została ona nazwana wprost, a lekko mnie zaintrygowała.
oto fragment tego wywiadu (zrzut)
no i moje pytanie: czy to o HIT tutaj chodzi? i czy rzeczywiście jest tylko dla 'zaawansowanych'?
pytanie nr 2 - z innej nieco bajki: czy periodyzację treningów włącza się dopiero na pewnym już stopniu 'zaawansowania' gdy przychodzi zastój?

oto fragment tego wywiadu (zrzut)
no i moje pytanie: czy to o HIT tutaj chodzi? i czy rzeczywiście jest tylko dla 'zaawansowanych'?
pytanie nr 2 - z innej nieco bajki: czy periodyzację treningów włącza się dopiero na pewnym już stopniu 'zaawansowania' gdy przychodzi zastój?

Krzysztof Piekarz
Zostawilbym to ludziom na dopingu.