hehe,dobre 133
jestem daleki od tego o czym piszesz. Tak się składa,że bardzo interesuję się sztuką tatuażu i każdy,kto ma trochę o tym pojęcia ci to powie,że jego tatuaże,w większości każdy "z innej parafii" składając się na całość - po prostu fatalnie wyglądają. Niemniej masz rację - jego dziary - jego ciało...to jego będą obcinać na ulicy,nie mnie 
jestem daleki od tego o czym piszesz. Tak się składa,że bardzo interesuję się sztuką tatuażu i każdy,kto ma trochę o tym pojęcia ci to powie,że jego tatuaże,w większości każdy "z innej parafii" składając się na całość - po prostu fatalnie wyglądają. Niemniej masz rację - jego dziary - jego ciało...to jego będą obcinać na ulicy,nie mnie 
1






