Szacuny
57
Napisanych postów
7154
Wiek
51 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
52540
miało byc o gali ksw a tu zagorzałe rozmowy o religii kto wiecej morduje chyba pomyliły wam się tematy albo trzeba otworzyć nowy temat bo tu chyba bez sensu wypisywac o muzlinach itd.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52112
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
W sumie częściowo dotyczy, bo jednak mieliśmy hymn Al-Kaidy na tej gali i dyskutujemy na temat oświadczenia mameda, który właśnie wydał oświadczenie zajścia na gali.
Poza tym przy galach często pisało się nie tylko o walkach, ale np. trash talku itp. i różnych innych rzeczach, wypowiedziach.
Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-06-03 22:07:27
Szacuny
858
Napisanych postów
4961
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
83572
Agares, dosyc luzno to laczysz z gala KSW :D a Yoshi ostrzegal..ciekawe czy bedzie slowny ;>
Dajcie spokoj z tym KSW. Slabe to i strata czasu. Beda teraz angazowac 'celebrytow' zeby sciagac hajs.
Szacuny
57
Napisanych postów
7154
Wiek
51 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
52540
chodzi o to ze chyba kazdy ma wazniejsze rzeczy niz napinac się przed monitorem jacy to muzlimy są choojowe u mnie w pracy na 100 ludziska na zmianie jest kolo 30 muzlimow i są to nie odbiegający bardzo od europejczyków ludzie wiec troche wiecej wiedzy na ich temat przydało by się nie którym niż wypisaywanie pierduł aby tylko się po napinać
Szacuny
11205
Napisanych postów
52112
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Pudzianowi teraz muszą kogoś dać łątwego na odbudowanie, jeśli dalej chcą zysków. Ja jednak nie zestawiałbym go np. z popkiem, bo po co zabijać, którąś z kur znoszącą złote jaja.
Szacuny
858
Napisanych postów
4961
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
83572
Ja widze Pudziana z Tyberiuszem. Promocja- kiedys rywalizowali w strongman a teraz w klatce. Wyszedlby z tego calkiem spory freak fight ale by sie sprzedalo.
Szacuny
858
Napisanych postów
4961
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
83572
To kim oni obstawia kolejne gale. Ahmed urlop, Pudziana tez wysylacie na urlop.
Niby jest Mankowski, Bedorf, czy Narkun ale czy ja wiem, czy oni sciagna tyle ppv. Jeszcze po ostatnich kontrowersjach z KSW 35. Chyba sporo osob podejdzie sceptycznie do kolejnych gal.