Witam
Mam 31 lat
Waga: 99 kg
Wzrost 184 cm
Ćwiczę od 18 miesięcy
Zrobiłem sobie na początek analizę w kalkulatorze http://www.exrx.net/Calculators/CalRequire.html i nie wiem czy ona ma sens.
Wyszło mi, że dla bilansu zerowego muszę spożywać 4575 kalorii. Nie za dużo? Do tej pory jadłem o połowę mniej i całkiem dobrze się czuję.
Musiałbym jeść 2 razy więcej... poniżej wklejam zdjęcie z tej analizy.

Mam 31 lat
Waga: 99 kg
Wzrost 184 cm
Ćwiczę od 18 miesięcy
Zrobiłem sobie na początek analizę w kalkulatorze http://www.exrx.net/Calculators/CalRequire.html i nie wiem czy ona ma sens.
Wyszło mi, że dla bilansu zerowego muszę spożywać 4575 kalorii. Nie za dużo? Do tej pory jadłem o połowę mniej i całkiem dobrze się czuję.
Musiałbym jeść 2 razy więcej... poniżej wklejam zdjęcie z tej analizy.

Krzysztof Piekarz