Z powodu,że nie mogę edytować postu to umieszczę tutaj te informacje :)
1) opis ciała: bf ok.12-14 %
2) typ budowy ciała: typowy ekomorfik (chodź lekko widać już efekty siłowni)
3) wiek : 17
4) waga/wzrost : Przed zaczęciem chodzenia na siłownie waga wynosiła 50-53 kg aktualnie 60-62 kg
5) staż treningowy: ok.6-7 msc
6) cel cyklu: Masa + rzeźba
7) stosowane już wcześniej suplementy: Trec Whey 100,Monohydrat Kreatyny od VitalMax'a oraz Olimp -
Vita-Min Multiple
8) stosowane wcześniej spalacze: Brak
9) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Brak
10) ilość dni wolnych od kreatyny: Jeżeli chodzi kiedy skończyłem cykl to ok.1,5 msc
11) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) Dietę mam ok.2800 kcal 200g- białka (zapotrzebowanie 240g)WW- ok.350g (zapotrzebowanie 400g) tł-ok.50g (zapotrzebowanie 80g)
12)przewidziane finanse na cykl - 300 zł
13) uwagi i sugestie - Nie chciałbym na razie brać Kreatyny oraz po białku z Trec'a Whey 100 miałem straszny problem z trądzikiem na plecach oraz twarzy
Zmieniony przez - Dr3wn0 w dniu 2016-05-18 16:37:46