SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta low-carb, posiłek po interwale.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1744
Cześć. Jestem na redukcji, na diecie low carb, W nietreningowy ostatni posiłek bazuje na weglowodanach, cała reszta bialko z tluszczem. W treningowy podobnie z tym że, okolo 60min przed siłowym wrzucam sobie okolo 50g wegli złozonych. Wprowadzielm krotkie(8-10min) interwały biegowe 2-3 razy w tygodniu. Wykonuje je po południu , z reguły po posiłku b+t, a przed wysokoweglowodanowym, mniej wiecej w polowie, czyli 1,5-2h przed i po jestem bez jedzenia. Moje pytanie brzmi, czy powinienem bezposrednio po interwale cos jeszcze wrzucic, by nie narazic sie na katabolizm miesni? Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17739 Napisanych postów 133525 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467603
Nie musisz po interwałach dawać węgli. Posilek białko + tłuszcze starczy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 963 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191722
Jak wyżej nie musisz dodatkowo jeść nic się nie stanie
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1744
Dziekuje :) Temat uwazam za zamknięty :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta

Następny temat

Dieta - zapotrzebowanie b w t

electro
Polecane artykuły