Cześć wszystkim, postanowiłem wrócić do treningów po sporej 4 letniej przerwie jednak niewiem od czego zacząć. Chciałbym połączyć trening na masę z bieganiem(dla kondycji) czy jest to dobre połączenie?. Dodam że w domu posiadam laweczke, gryf prosty, hantle, drążek z chwytem szerokim i wąskim i ok 60kg obciążenia. Prosiłbym bardzo o podsunięcie jakiegoś godnego zastosowania planu treningowego.
Dodam że mam 20 lat, jakieś 186cm wzrostu i 60kg(szybka przemiana materii) dlatego chciałbym przybrać parę kilo na wadze a przy Okazji nabrać trochę siły i zająć się czymś.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
Dodam że mam 20 lat, jakieś 186cm wzrostu i 60kg(szybka przemiana materii) dlatego chciałbym przybrać parę kilo na wadze a przy Okazji nabrać trochę siły i zająć się czymś.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
Krzysztof Piekarz