Szacuny
1
Napisanych postów
134
Wiek
43 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
2900
Witam.
Zastanawia mnie kwestia ilosci posilkow w ciagu dnia. Sam jadam 6 posilkow dziennie od 10 miesiecy. Coraz czesciej czytam o tym ze mozna jesc nawet 3 lub 4 posilki wieksze zachowujac kcal i BWT. Jak z tym w koncu jest?
Szacuny
1
Napisanych postów
134
Wiek
43 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
2900
Z tym wlasnie sie spotykam z dwiema szkolami. Jedna mowi niewazne ile posilkow wazne zeby bilans sie zgadzal a druga zas jesc co 3h. Sam jem co 2,5-4h. Ale nie ukrywam ze wygodniej bylo by mi zjesc 4 posilki niz czasami wpychac w siebie posilek. Przeciez trawienie ostatniego posilku zajmuje dluzej niz 3h. A jak zjem co 5h to wszystko na marne? Przciez tak czy inaczej na koniec dnia bilans sie bedzie zgadzal?