SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Do oceny dieta na mase, 174cm 65kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3852

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

Mężczyzna

Cel

masa

Waga

65

Wzrost

174

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

10

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

uczelnia

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

od 1roku treningi 3x w tyg na siłowni

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak diety

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

wszystko ok

Stosowana lub planowana suplementacja

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 223
Witam.
Proszę o ocenę mojej pierwszej diety którą zamierzam stosować przez 1,5-2 mies nie wiem czym podbić węglowodany aby spełniać zapotrzebowanie, białka wychodzi 2,3g na 1 KMC. Posiłek 3 jest przed treningiem . Ćwiczę na siłowni od roku (z małymi przerwami), 3 razy w tyg (split) bez żadnej diety. Aktualnie 20 lat, 174 cm, 65kg obwód w pasie 75cm, obwód klatki 98,5cm, bf ok. 10%.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8973 Napisanych postów 84040 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 710464
Chcesz masować to podbij z 300-500kcal.Obserwuj i w razie potrzeby modyfikuj.

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/  ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 963 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191719
Ułóż sobie jadłospis na 4 posiłki + np. gainer po treningu :https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Mass_Acceleration-opis33363.html posiłki dobieraj tak by i produkt białkowy( udka, podroby, szynka schab wieprzowy , wołowina , ryby jak śledź , makrela , łosoś , dorsz , jajka ) węglowodany ( ziemniaki , ryż , kasza gryczana/jaglana/kuskus/pęczak) tłuszcze ( oleje lniany rzępakowy zimnotłoczony , awokado , orzechy nerkowce, włoskie, laskowe , migdały ). Co do treningu na początku wystarczy Ci FBWhttps://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 223
Dziękuje za odpowiedź. Jak wspomniałem wcześniej na siłowni ćwiczę od 1 roku, ale bez żadnej diety, Teraz pozmieniałem trochę i podbiłem kalorie do 3,470. Dodam też zdjęcia jak to wygląda u mnie aktualnie. Co do ilości posiłków wolałbym żeby było to jednak 5-6. Czy teraz dieta jest odpowiednia ? Czy coś muszę zmienić ? (przepraszam za słabą jakość zdjęć)











Zmieniony przez - Qwerty*** w dniu 2016-03-01 08:44:33
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawidłowe zapotrzebowanie

Następny temat

Kreatyna a woda z cytryną

electro
Polecane artykuły