Witam wszystkich ! Mam 17 lat (w maju 18) . Jestem dosyć wysoki (ok. 190 cm wzrostu), moja waga oscyluje w granicach 73 kg - w trakcie roztrenowania stosowałem dietę ketogeniczną, udało mi się zbić wagę z 76/75 do 72. Lekkoatletykę uprawiam od prawie 2 lat, konkretniej biegi sprinterskie (100/200, w przeszłości 400). W sport zacząłem się "bawić" mając 12 lat. Były to piłka nożna oraz biegi narciarskie - w tej pierwszej nie odniosłem większych sukcesów, w drugiej dyscyplinie udało mi się coś zawojować, jednak z braku funduszy mój klub upadł - tak zacząłem trenować lekką. Przez pierwsze pół roku w klubie trenowałem pod biegi średnie (800/1500) - następnie 400m, a od marca tego roku 100-200m. Jednak wytrzymałość nie była moją mocną stroną ;) .
Nie chcę pisać o moich rekordach - systematyczny trening będzie zweryfikowany przez starty. Oczywiście międzyczasy z treningów, wyniki sprawdzianów oraz zawodów będą na bieżąco wstawiane. Moim głównym celem jest dostanie się na MPJ w przyszłym sezonie - czyli uzyskanie wyniku w granicach 11.1/100 m oraz 22.3/200 m . Wiem, że czeka mnie masa ciężkiej pracy - wierzę, że dzięki temu uda mi się osiągnąć mój cel. Codziennie będę wstawiał relację z treningów, komentarze i uwagi mile widziane ;) Dziennik zakładam głównie w celu dodania sobie motywacji oraz uzyskania opinii.
Nie mam ustalonej diety - jednak spożywam raczej zdrowe i pełnowartościowe posiłki o odpowiednich porach. Obecnie suplementuje się monohydratem kreatyny oraz jabłczanem cytruliny.
Wieczorem pojawi się pierwszy wpis !
Nie chcę pisać o moich rekordach - systematyczny trening będzie zweryfikowany przez starty. Oczywiście międzyczasy z treningów, wyniki sprawdzianów oraz zawodów będą na bieżąco wstawiane. Moim głównym celem jest dostanie się na MPJ w przyszłym sezonie - czyli uzyskanie wyniku w granicach 11.1/100 m oraz 22.3/200 m . Wiem, że czeka mnie masa ciężkiej pracy - wierzę, że dzięki temu uda mi się osiągnąć mój cel. Codziennie będę wstawiał relację z treningów, komentarze i uwagi mile widziane ;) Dziennik zakładam głównie w celu dodania sobie motywacji oraz uzyskania opinii.
Nie mam ustalonej diety - jednak spożywam raczej zdrowe i pełnowartościowe posiłki o odpowiednich porach. Obecnie suplementuje się monohydratem kreatyny oraz jabłczanem cytruliny.
Wieczorem pojawi się pierwszy wpis !
1
Krzysztof Piekarz
) - jak mówiłem czekając na koniec przeziębienia mam zamiar trenować trochę lżej - lepiej spuścić z tonu kilka dni, niż później 2 tygodnie leżeć w łóżku

? Starałem się każdy element wykonywać jak najlepiej technicznie - mam nadzieję, że mi to wychodziło.