Czesc wam chciałbym aby te osoby ktore sie zn aja wypowiedziały sie an ten temat. co kupic bardziej sie opłaca i jest dobre czy białko jakies lub BCA czy jakas odzywke weglowodanową ? -dodam jeszcze ze weglowodnów moge spozywac duzoo ( ryż, makaron, Ziemniaki) jem to na codzinei i moge spozywac duzo wgli a z białkiem jest roznie ale straam sie jesc ! odpwoiedzcie mi !
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
to zalezy od brakow w diecie...
btw..bcaa..nie kupuj..jezeli masz ograniczone fundusze..skup sie na diecie...
btw..bcaa..nie kupuj..jezeli masz ograniczone fundusze..skup sie na diecie...
...
oczywiscie wybioerz bialko.Polecam system protein 80 olimpu.Naprawde dobre bialeczko :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz