Cześć
Mój kolega ćwiczy teraz na masę i wstaje o 3 w nocy żeby zjeść białko bo jak uważa lepiej masa idzie i na dodatek mówił mu to kulturysta widziałem tego kulturyste i na prawdę jest dobrze zrobiony waży może 150 kg a wyciska 210 na klatkę
Próbowałem wytłumaczyć mu ze się zaleje jak będzie tak robił i wystarczy ze będzie brał przed spaniem a on nadal idzie w zaparte i je o 3 w nocy
Co o tym sądzicie mi się wydaje ze wystarczy przed spaniem brać a wy?
Mój kolega ćwiczy teraz na masę i wstaje o 3 w nocy żeby zjeść białko bo jak uważa lepiej masa idzie i na dodatek mówił mu to kulturysta widziałem tego kulturyste i na prawdę jest dobrze zrobiony waży może 150 kg a wyciska 210 na klatkę
Próbowałem wytłumaczyć mu ze się zaleje jak będzie tak robił i wystarczy ze będzie brał przed spaniem a on nadal idzie w zaparte i je o 3 w nocy
Co o tym sądzicie mi się wydaje ze wystarczy przed spaniem brać a wy?
Krzysztof Piekarz
