Potrzebuję drobnej pomocy w ułożeniu suplementacji, a szczególnie z odżywkami okołotreningowymi.
Na razie wcinam hydrolizat, omega3 , przetreningówkę , bcaa + witaminki.
Mam wrażenie że czegoś mi brakuje i postanowiłem pozmieniać trochę suplementację.
Wiem że na pewno potrzebuje czegoś potreningowego tylko nie wiem dokładnie co będzie najlepsze :)
Aktualnie jestem na masie , 23 lata, staż 3lata+.
W skrócie: Proszę o propozycję PEŁNEJ suplementacji, koszta nie grają jakiejś strasznej roli chociaż wiadomo... bez przesady :)
Z góry wszystkim dziękuję !
PS: jedynie od kreatyny mam przerwę, reszty sobie nie żałujcie :)
Krzysztof Piekarz

