SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pełen dobór suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
Witam!
Potrzebuję drobnej pomocy w ułożeniu suplementacji, a szczególnie z odżywkami okołotreningowymi.
Na razie wcinam hydrolizat, omega3 , przetreningówkę , bcaa + witaminki.
Mam wrażenie że czegoś mi brakuje i postanowiłem pozmieniać trochę suplementację.
Wiem że na pewno potrzebuje czegoś potreningowego tylko nie wiem dokładnie co będzie najlepsze :)
Aktualnie jestem na masie , 23 lata, staż 3lata+.

W skrócie: Proszę o propozycję PEŁNEJ suplementacji, koszta nie grają jakiejś strasznej roli chociaż wiadomo... bez przesady :)
Z góry wszystkim dziękuję !
PS: jedynie od kreatyny mam przerwę, reszty sobie nie żałujcie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 864 Napisanych postów 1070 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22271
Po czym wnioskujesz,że brakuje Ci czegoś w suplementacji po treningowej?

off

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 474 Napisanych postów 6372 Wiek 91 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 120575
Wypełnij ankiete
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243118
jw napisz nam cos wiecej, wtedy bedzie mozna nieco celniej dobrac suple pod Twoje cele i aktulna forme

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
Sorki za nie wypełnienie jej wcześniej
1)
2)23
3) 72kg/170cm
4)3-4lata
5) aktualnie masa, staram się bez większego przyrostu tkanki tłuszczowej
6)Bcaa,białko izolat, przedtreningówka, witaminki, omega3
7) brak
9) prawie rok
10) aktualnie wcinam 220b/310w/72tł
11) bez większych ograniczeń oczywiście w granicach rozsądku

Po czym wnioskuje że czegoś mi brakuje: Na pewno nie dostarczałem żadnych BCAA po treningu jedynie przed ani węgli prostych przez co zżerał mnie katabolizm o czym dowiedziałem się nie dawno ( wstyd się przyznać). Wcześniej po treningu jadłem normalny posiłek co myślałem że wystarcza.

Dzięki za odp z góry !

PS: Zdjęcie ma jakieś pół roku. Nie mam aktualnego :( Teraz jakiś 1-1,5% bf więcej i 3kg więcej.



Zmieniony przez - Krysztal92 w dniu 2015-10-05 20:08:12
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243118
daj bcaa przed i w trakcie
po wegle +izolat

z dodatkowych beta alanina i kreatyna
a reszte juz masz OK, wiec nie ma co sie cykac
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
Jakieś najzwyklejsze carbo i do tego izolat? Właśnie nie mam pojęcia o węglach z supli zawsze dostarczałem wszystkie z posiłków i jak dzisiaj wszedłem na strone z suplami czułem się trochę zdezorientowany :D
A co do Bet Alaniny kiedy i ile brać :)?
Dzięki wielkie za odp !

PS: Czy najlepiej kupić może wgl jakąś gotową potreningówkę?


Zmieniony przez - Krysztal92 w dniu 2015-10-05 20:33:17
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 474 Napisanych postów 6372 Wiek 91 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 120575
nie ma sensu, jedzenie potreningowe ;) ew. białko + węgle, a później posiłek

beta alanina okołotreningowo albo codziennie 5g
1
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243118
ja daje po treningu wpc z weglami z konwencjonalnych zrodlem, obecnie sa to platki bezglutenowe kukurydziane
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
jezeli dajesz rade wciagnac zapotrzebowanie na wegle z jedzenia nie ma koniecznosci kupowania carbo, wolalbym zjesc cos smacznego w zamian po treningu + odzwyka bialkowa np tak j/Tom napisal, jest sporo mozliwosci,
gotowe potreningowki sa wygodne ale malo oplacalne i nie ma tam nic nadzwyczjnego w skladzie przewaznie,
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2936
zamiast tracić na przedtreningówkę to lepiej czysta kofeina+monohydrat+beta alaninę a jak masz sianka więcej to leucyna jako dodatek do wpc/posików z białkiem po treningu/przed snem tak dodać żeby było jej w porcji łącznie 3.5-4g
1

Don’t back up, your asses to the wall again and
Aren’t you sick of wasting so much time?
And yes it’s true you’re a fool if you think you were born
To be waiting while you’re hating what you’re waiting for

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - bcaa, beta alanina

Następny temat

Rozkład odżywek

electro
Polecane artykuły