pewnie to juz bylo pare razy ale coz. Ciezko jest znalezc bezposrednia odpowiedz na pytanie a wiec chodzi o to ze koncze trening o godzinie 21 wtedy zjem wegle proste albo podczas treningu a jak jestem w domu kolo 21 30 to przyjmuje 30gr. bialka tylko moje pytanie jest do jakiego minimunm moge ograniczyc wegle poniewaz niechce lapac sadla a ide spac niedlugo po powrocie. Czy po treningu potrzene sa rowniez tluszcze? I kiedys czytalem ze aby zaabsorbowac ( nie wiem jak to sie pisze) 1gr. bialak potrzeba 4gr.wegli ale pewnie przydaly by sie jeszcze wegle na noc .
Ps. cwicze na mase ale mam troche tluszczu.
dzieki za pomoc.
Ps. cwicze na mase ale mam troche tluszczu.
dzieki za pomoc.
Krzysztof Piekarz