Szacuny
0
Napisanych postów
2
Wiek
30 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
16
Witam forumowiczów. Ostatnio zorientowałem sie, że mam krzywy kręgosłup. Gdy stoję ramiona są równe, ale jak siedze.. prawe ramie jest wyzej. Dodaję zdjęcie pleców, na którym widać skrzywienie. Proszę o jakieś ćwiczenia, które pomogą skorygować wadę. Dodam, że mam 20 lat. Dziękuję!
Szacuny
0
Napisanych postów
2
Wiek
30 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
16
Lepszych zdjęc już nie dodam. Całej sylwetki nie mogę, ponieważ pomieszczenie małe. Tło wycięte z powodu "lekkiego" bałaganu ;P Dodam, że czasami na zdjęciach gdy siedze wychodzi prawy bark wyżej. I tutaj chyba minimalnie tez. Gdy stoję przed lustrem- prosty jest. Sam nie wiem co o tym myśleć. Chcę ćwiczyć, ale.. nie wiem czy kręgosłup prosty. Oczywiście wizyta u lekarza będzie z powodu tego bólu, ale za jakiś czas.. brak miejsc. Co o tym wszystkim myślicie? Ćwiczenie choćby rozciaganie może zaszkodzić, gdyby była lekka skoliloza? Niby nic nie widze, ale sam nie wiem.. ;/