SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Skrzywienie kręgosłupa- POMOCY!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
Witam forumowiczów. Ostatnio zorientowałem sie, że mam krzywy kręgosłup. Gdy stoję ramiona są równe, ale jak siedze.. prawe ramie jest wyzej. Dodaję zdjęcie pleców, na którym widać skrzywienie. Proszę o jakieś ćwiczenia, które pomogą skorygować wadę. Dodam, że mam 20 lat. Dziękuję!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 5637 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43870
pokaż normalne zdjecia całej sylwetki a nie takie wycięta

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
i stań prosto albo zrób proste zdjęcie, bo to jest krzywe

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
Lepszych zdjęc już nie dodam. Całej sylwetki nie mogę, ponieważ pomieszczenie małe. Tło wycięte z powodu "lekkiego" bałaganu ;P Dodam, że czasami na zdjęciach gdy siedze wychodzi prawy bark wyżej. I tutaj chyba minimalnie tez. Gdy stoję przed lustrem- prosty jest. Sam nie wiem co o tym myśleć. Chcę ćwiczyć, ale.. nie wiem czy kręgosłup prosty. Oczywiście wizyta u lekarza będzie z powodu tego bólu, ale za jakiś czas.. brak miejsc. Co o tym wszystkim myślicie? Ćwiczenie choćby rozciaganie może zaszkodzić, gdyby była lekka skoliloza? Niby nic nie widze, ale sam nie wiem.. ;/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 5637 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43870
ja tam nic nie wiedze
najlepiej idz do jakiegos fizjo i cie poogląda

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4749 Wiek 14 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29851
jak nie ma bolu idz do fizjo, jak jest to do lekarza
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena Pleców

Następny temat

Ćwiczenia w domu, jak to zrobić?

electro
Polecane artykuły