SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Proszę o ocenę diety redukcyjnej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 335
Witam wszystkich :)
Jestem mężczyzną i mam 23 lata. Wzrostu mam 176cm.
Mój poziom tłuszczu wynosi ok 25%, i chce teraz spalić tłuszczu trochę i później zacząć stosować dietę na masę.
Aktywność w ciągu dnia: Praca fizyczna, trening 3 razy w tygodniu, do tego w miarę możliwości aeroby.

Moje zapotrzebowanie wynosi 2750 kcal.
Z tego odejmuję 350 kcal i wychodzi mi 2400 kcal .
Stosuję następujący podział: Białko - 30%, węglowodany - 50%, tłuszcze - 20%.

Poniżej podaję zrzut z potreningu :)



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2927
Które to są posiłki około treningowe?

Staraj się umieścić większość wegli w posiłku po treningowym, resztę przed ewentualnie rano.
Bardzo dużo nabiału, mało omegi 3, na oko mało tłuszczu WNKT.

Ogólnie na Twoim miejscu zredukowałbym węgle na rzecz tłuszczy. Możesz spróbować rotacje węglowodanami u mnie się ona dobrze sprawdza

Zawsze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 335
A o co chodzi z rotacja z weglami?
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
macieko1333
A o co chodzi z rotacja z weglami?


W DT jesz więcej węgli niż w DNT.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

carb cycling na mase do oceny

Następny temat

Stagnacja redukcyjna po miesiącu nowej diety

electro
Polecane artykuły