Ćwiczę jak w podwieszonym temacie: https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html zależy mi również na pozbyciu się odstających łopatek. I tu moje pytanie. Czy ćwicząc Przysiad, Wyciskanie sztangi leżąc, Martwy ciąg, Wiosłowanie + ściąganie drążka wyciągu górnego do karku ma szansę przynieść mi oczekiwany rezultat?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Tego nikt nie wiem.
Sam fakt wyboru samych ćwiczeń złotych do planu jest jak najbardziej prawidłowy ale czy pomoże zniwelować wadę postawy nie wiadomo, ważne abyś poszedł do lekarza ortopedy i dowiedział się co ją spowodowało i jakimi ćwiczeniami ją zniwelować
Sam fakt wyboru samych ćwiczeń złotych do planu jest jak najbardziej prawidłowy ale czy pomoże zniwelować wadę postawy nie wiadomo, ważne abyś poszedł do lekarza ortopedy i dowiedział się co ją spowodowało i jakimi ćwiczeniami ją zniwelować
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz