Witam. Chciałbym dopytać co zmienić w mojej diecie, dorzucić, usunąć, przerzucić.. Dietę ułożyłem pierwszy raz, a więc chciałbym poznać opinię forumowiczów, co robię źle. Głównie moim celem jest nabranie masy.
18 lat, 184cm wzrostu, 63kg wagi
Posiłek nr3 jest bardzo zróżnicowanym posiłkiem, dlategóż częściej wpada tam filet z kurczaka + ryż lub ziemniaki.
Zmieniony przez - Morchepl w dniu 2015-05-13 10:20:49
Zmieniony przez - Morchepl w dniu 2015-05-13 10:22:24
18 lat, 184cm wzrostu, 63kg wagi
Posiłek nr3 jest bardzo zróżnicowanym posiłkiem, dlategóż częściej wpada tam filet z kurczaka + ryż lub ziemniaki.
Zmieniony przez - Morchepl w dniu 2015-05-13 10:20:49
Zmieniony przez - Morchepl w dniu 2015-05-13 10:22:24
Krzysztof Piekarz